Parę słów o naszej pracy

Jesteśmy pełnym pasji, ciężko pracującym zespołem

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

jest nie tylko pracą, ale także przede wszystkim pasją. Jak w każdej pasji, także w fotografii daję z siebie to wszystko co najcenniejsze, czas, emocje, radość i wzruszenia, które dzielę razem z wami. Chętnie służę także swoimi radami oraz doświadczeniem w zakresie odpowiedniego przygotowania się do sesji jak i w trakcie całej uroczystości. Fotografia ślubna to także ciągły rozwój poprzez uczestniczenie w warsztatach i kursach fotograficznych z zakresu fotografii portretowej oraz reportażowej. Rozwój to także inwestycja w sprzęt fotograficzny, odpowiednio skalibrowany monitor, czy profesjonalna archiwizacja zdjęć. O makijaż ślubny zadba dyplomowana wizażystka Basia, pracująca na profesjonalnych kosmetykach Kryolan używanych w kinie i teatrze. 

Oferuję wam, Drodzy Młodzi, zdjęcia ślubne, które pozostawią po sobie mnóstwo miłych i ciepłych wspomnień towarzysząc wam w kolejnych ważnych momentach wspólnego życia. Zapraszam na blog gdzie dzielę się kadrami z waszych chwil radości, szczęścia i wzruszenia.

Każda sesja fotograficzna jest szczegółowo omawiana; starannie wybieramy miejsca i czas na zdjęcia plenerowe, dokładnie wsłuchując się w wasze oczekiwania i marzenia. Chętnie służę także swoimi radami oraz doświadczeniem w zakresie odpowiedniego przygotowania się do sesji jak i w trakcie całej uroczystości.

Coś o nas

Tworzymy zgrany zespół
Przemek

Przemek

fotograf, grafik
Fotograf, grafik, muzyk. Moją pasją na początku była muzyka, instrumenty klawiszowe pianino, syntezatory. Z wyróżnieniem ukończyłem ognisko muzyczne. Później przyszła pora na fotografię. Zaczęło się od lustrzanki Praktica BX20, pierwsze klatki wtedy jeszcze filmów, bardziej bądź mniej udane próby i eksperymenty. Doświadczenia jakie wtedy zdobyłem przełożyły się na świat cyfrowy, trochę wtedy toporny w latach 90. Podstaw nauczyłem się sam, z  książek i internetu. Zdobyta w ten sposób wiedza została uporządkowana i rozwinięta kursach fotograficznych organizowanych przez Związek Polskich Artystów Fotografików. Rozwijana w ten sposób pasja przeradza się w zawód i sposób na życie.

Basia

Basia

wizażystka, kolorystka, pielęgniarka
W chwili obecnej studiuję Nauki o Rodzinie na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Posiadam wykształcenie medyczne, jestem dyplomowaną pielęgniarką, która po kilku latach pracy, zostaje dyplomowaną wizażystką oraz licencjonowaną kolorystką. Dostałam ogromny dar od Boga, bo mogę robić to co kocham Na co dzień spotykam się z kobietami, dla których profesjonalny makijaż okazał się kluczowym elementem w ich życiu. Obserwuję u klientek pozytywne zmiany w postrzeganiu siebie, odzyskiwanie pewności siebie kiedy odkrywają w sobie ukryte piękno. Cieszę się, że mam w tym swój mały udział. Do pracy używam kosmetyków najwyższej jakości. Pracuję głównie na profesjonalnych kosmetykach  (70% wyposażenia kufra). Wizaż: Kryolan, Make-up Atelier Paris, Affect, Karaja, Glazel Visage oraz innych, takich jak: Zoeva, MaxFactor, Golden Rose itp. Pielęgnacja i bazy: Clarena, Bielenda Professional, Théo Marvée Professional

Co jeszcze?

Nie samą fotografią ślubną żyje człowiek

Zawsze powtarzam, że fotograf ślubny jest chyba najbardziej uniwersalnym fotografem. Musi znać się na reportażu, fotografii portretowej ale także reklamowej. W fotografii ślubnej znajdziemy te trzy elementy, które łącza się ze sobą. Fotografując detale takie jak biżuterię, dodatki uprawiam fotografię reklamową, aby za chwilę towarzyszyć młodym w przygotowaniach dokumentując ważne dla nich chwile. Portret to  domena sesji plenerowej, chociaż w trakcie uroczystości ślubnej jest wiele sytuacji, kiedy robię portrety rodzinne. Stąd łącząc te trzy elementy w fotografii ślubnej wykorzystuje swoją wiedzę na co dzień zajmując się także fotografią portretową oraz przedmiotową.


Oprócz fotografii rozwijamy również wspólnie nowy projekt Akademia Małżeństw i Rodzin. Jest to miejsce, w którym chcemy wspierać małżeństwa i rodziny na różnych etapach ich związku.

Fotografia Ślubna
100%
Fotografia Portretowa
95%
Fotografia Produktowa
80%
Makijaż
100%