Fotografia ślubna

jest nie tylko naszą pracą, ale także a może przede wszystkim pasją. Jak w każdej pasji, także w fotografii dajemy z siebie to wszystko co najcenniejsze, nasz czas, emocje, radość i wzruszenia, które dzielimy razem z wami. Chętnie służymy także swoimi radami oraz doświadczeniem w zakresie odpowiedniego przygotowania się do sesji jak i w trakcie całej uroczystości. Fotografia ślubna to także ciągły rozwój poprzez uczestniczenie w warsztatach i kursach fotograficznych z zakresu fotografii portretowej oraz reportażowej. Rozwój to także inwestycja w sprzęt fotograficzny, odpowiednio skalibrowany monitor, czy profesjonalna archiwizacja zdjęć.

Oferujemy wam, Drodzy Młodzi, zdjęcia ślubne, które pozostawią po sobie mnóstwo miłych i ciepłych wspomnień towarzysząc wam w kolejnych ważnych momentach wspólnego życia. Zapraszamy na nasz blog gdzie dzielimy się kadrami z waszych chwil radości, szczęścia i wzruszenia.

Każda sesja fotograficzna jest szczegółowo omawiana; starannie wybieramy miejsca i czas na zdjęcia plenerowe, dokładnie wsłuchując się w wasze oczekiwania i marzenia. Chętnie służymy także swoimi radami oraz doświadczeniem w zakresie odpowiedniego przygotowania się do sesji jak i w trakcie całej uroczystości.

Dagmara i Przemeknikon, my wed


O nas w jednym zdaniu

Jesteśmy rodzeństwem 🙂
Dagmara

Dagmara

Fotograf
Kobieta. Siostra. Fotograf – wizjoner. Florystka. Lubiąca pisać do szuflady. Jej pierwsza fotograficzna przygoda to Praktica. Zafrapowana obrazem już od dziecka, w wieku dwudziestu paru lat wyrusza w samotną podróż i jako nierozłączna para z Canonem, rejestruje trójmiejskie migawki, aby móc zatęsknić i wrócić ponownie za rok. Jej domena to człowiek, portret. Kadruje emocje. Wrażliwa jak matryca – czuła jak ISO. Uwielbia tworzyć i inspirować. Jej ulubione miejsca, to jazz i okolice. Stara się budować na pozytywach.

Przemek

Przemek

Fotograf, Grafik
Rocznik '82. Muzyk, fotograf. Jego pasją na początku była muzyka zwłaszcza instrumenty klawiszowe. Z wyróżnieniem skończył ognisko muzyczne. Później przyszła pora na fotografię. Zaczęło się od lustrzanki Praktica BX20, aby zaraz przesiąść się na trochę toporne w latach 90 pierwsze kompakty cyfrowe. Wszystkiego uczy się sam, z internetu i książek. Rozwijana w ten sposób pasja przeradza się w zawód i sposób na życie.